Skip to main content

Незламні серця Костянтинівської громади

Розповісти свою історію

Зікунов Андрій

Андрій народився 26 липня 1983 року в селі Іллінівка Костянтинівського району, в родині, де цінилися працьовитість та простота. Ще з дитинства його серце прагнуло до пригод та відкриттів, і він пішов у невідоме майбутнє з великими мріями.
З переїздом до міста Костянтинівки, де батьки здобули свою першу квартиру, почалося нове життя Андрія. Там, у стінах загальноосвітньої школи № 1, він здобував знання та відкривав для себе нові горизонти. Вірний своїм захопленням, він продовжив своє навчання в училищі № 39, де віддавав свою душу автомобільній техніці та ремонту. Його талант та наполегливість швидко виявилися, і він знайшов своє покликання у сфері техніки та механіки.
Проте серце Андрія було не тільки в механіці, а й у спорті, який він полюбляв усією душею. Баскетбол та бокс – це були не лише спортивні змагання для нього, а й спосіб вираження себе та знайомства з новими друзями. Він був тим, хто завжди підтримував та оберігав, хто ніколи не залишав своїх близьких у скрутні моменти.
За своє життя Андрій став чудовим сім’янином, коханим чоловіком та найкращим батьком для своїх дітей. Його тепло та увага рятували від буденності та надавали сили важливим моментам у житті. Своє серце він віддавав усім, хто потребував підтримки, завжди готовий допомогти та порадити.
2 грудня 2022 року він прийняв важливе рішення і вирушив на війну. Пройшов підготовку у Десантно-штурмових військах ЗСУ, пізніше навчався на коригувальника залпового вогню. Воював на Бахмутському напрямку, захищав від окупантів Луганську область.
Він став невід’ємною частиною Збройних Сил України, захищаючи свою країну від окупантів на передовій.
14 квітня 2023 року стало трагічною датою для рідних та близьких. Андрій, борець за свободу та справедливість, віддав своє життя на полі бою, під час виконання бойового завдання в районі селища Білогорівка Луганської області, захищаючи від окупантів свою країну. Його мужність та самопожертва залишились в серцях тих, хто його знав та любив. Пам’ять про нього живе у кожному, хто цінує волю та гідність.
Похований на землі, яку він так добре знав і любив – у селі Іллінівка.

❝ Ваші імена навічно викарбувані в історії про героїчну боротьбу українського народу! ❞

Незламні серця Костянтинівської громади
050 930 68 12
© 2024
Костянтинівська міська військова адміністрація
kon.v@dn.gov.ua