Skip to main content

Незламні серця Костянтинівської громади

Розповісти свою історію

Забабурін Віталій

Віталій Володимирович ЗАБАБУРІН
Народився Віталій 15 січня 1996 року у селі Білокузьминівка Костянтинівського району. Навчався у Білокузьминівській загальноосвітній школі. У 2013 році, після закінчення школи, продовжив навчання у Державному професійно-технічному навчальному закладі «Краматорський центр професійно-технічної освіти», який закінчив у 2015 році і здобув професію токаря розточувальника. Працював на машинобудівному заводі «НКМЗ» у Краматорську.
У 2017 році пішов на строкову службу. Здобув звання старший солдат. Брав участь у бойових діях АТО.
У вересні 2020 року заключив контракт і став до лав Збройних Сил України. Служив у військовій частині 55-ї окремої артилерійської бригади «Запорізька Січ».
Здобув звання молодшого сержанта, виконував бойові обов’язки на посадах старшого навідника та командира гармати. Під час війни отримав досвід та пройшов навчання в Німеччині з 24 квітня по 4 травня 2022 року.
З початку повномасштабного вторгнення виконував завдання з оборони і звільнення від окупантів України. Загинув 17 травня 2022 року під час виконання бойового завдання в селищі Керамік Ясинуватського району Донецької області.
Отримав нагороду від Президента України – орден «За мужність» III ступеня посмертно.

❝ Ваші імена навічно викарбувані в історії про героїчну боротьбу українського народу! ❞

Незламні серця Костянтинівської громади
050 930 68 12
© 2024
Костянтинівська міська військова адміністрація
kon.v@dn.gov.ua