Skip to main content

Незламні серця Костянтинівської громади

Розповісти свою історію

Власов Ігор

Сімсот дев’ятнадцятий день повномасштабної війни забрав життя нашого земляка Ігоря ВЛАСОВА.
Народився Ігор у місті Костянтинівка Донецької області, де і мешкав до початку повномасштабного вторгнення. В березні 2022 року разом із родиною переїхав до Дніпра. Працював у Державному архіві Донецької області.
В березні 2023 року був мобілізований та відправлений на підготовку, після якої Ігоря залишили у військовій частині на посаді інструктора навчального ремонтного взводу навчальної роти підготовки фахівців технічного забезпечення. Присвоїли звання молодшого сержанта. Ігор навчав людей, яких йому надали в підпорядкування.
У кінці січня Ігоря разом із іншими направили у відрядження на 3 місяці до Донецької області. 07.02.2024 він вийшов на своє перше в житті бойове завдання.
З іншими хлопцями держали позиції в межах населеного пункту Іванівське на Бахмутському напрямку. Позиція Ігоря була розбита, а він сам отримав контузію, але держав координацію та рухався. Його направили з групою в евакуацію.
Під час евакуації їхню групу накрили артилерією. Цей обстріл Ігор пережив. Після завершення обстрілу він побачив загиблого інструктора сусідньої роти і попрямував його забрати. У цей момент русня скерувала на них fpv-дрон. Загинув Ігор 12.02.2024. Побратим каже, що смерть була моментальна.
Похований у місті Дніпро на Краснопільському кладовищі на Алеї Героїв.
Йому навіки 31.

❝ Ваші імена навічно викарбувані в історії про героїчну боротьбу українського народу! ❞

Незламні серця Костянтинівської громади
050 930 68 12
© 2024
Костянтинівська міська військова адміністрація
kon.v@dn.gov.ua