Skip to main content

Незламні серця Костянтинівської громади

Розповісти свою історію

Уткін Максим

Максим Ігорович УТКІН

Народився Максим 24 грудня 1986 року в м. Донецьк. Зростав у м.Костянтинівці. Навчався у загальноосвітній школі № 5. Ріс життєрадісною, допитливою дитиною. З шести років пішов до школи. Був добрим, товариським хлопчиком, мав багато друзів. Максиму подобався спорт, любив велосипед. Підлітком цікавився мототехнікою та автомобілями, любив швидкість.
У 2003 році, після закінчення школи, вступив до Донецького національного університету і у 2009 отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Менеджмент організацій» та здобув кваліфікацію спеціаліста менеджера-економіста.
Мешкав у м. Костянтинівці. У 2009 році створив свій власний бізнес. У рідному місті зустрів кохану, одружився. Невдовзі народилася донечка.
З 2019 по 2020 за контрактом став до лав 92-ї окремої механізованої бригади ім. кошового отамана Івана Сірка Збройних Сил України.
У жовтні 2022 Максим добровільно пішов до Обухівського РТЦК і був призваний на військову службу. Став до лав Окремої президентської бригади ім. гетьмана Богдана Хмельницького сухопутних військ Збройних Сил України. Служив у званні солдата, на посаді стрільця-санітара 1 механізованого відділення 1 механізованого взводу 6 механізованої роти 2 механізованого батальйону. Мав позивний «Донбас» і мужньо захищав територіальну цілісність України, рідний Донбас і свою родину від російських окупантів. Виконуючі обов’язки з великою мірою відповідальності Максим рятував життя побратимів.
Нагороджений відзнакою Міністерства оборони України нагрудним знаком «Знак Пошани».
Загинув Максим 7 березня 2023 року під час виконання бойового завдання в місті Авдіївка.
У нього залишилися батьки, дружина і донечка. Похований на Київщині, де мешкає родина.
Ім’я Максима Уткіна навіки вписане в історію Костянтинівської громади та України, як Воїна-Героя.
Йому назавжди 36.

❝ Ваші імена навічно викарбувані в історії про героїчну боротьбу українського народу! ❞

Незламні серця Костянтинівської громади
050 930 68 12
© 2024
Костянтинівська міська військова адміністрація
kon.v@dn.gov.ua