Skip to main content

Незламні серця Костянтинівської громади

Розповісти свою історію

Сушков Віктор

Віктор СУШКОВ 
Старший лейтенант. Лицар ордена Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.
Народився 15 серпня 1991 року у місті Юнокомунарівськ/Єнакієве Донецької області. Дитинство і юність до 2011 року провів у селі Миколаївка Костянтинівського району Донецької області.
З 2002 року навчався у Часовоярській загальноосвітній школі № 15.
У 2020 році закінчив Харківський національний університет повітряних сил імені Івана Кожедуба. Магістр за спеціальністю «Озброєння та військова техніка» (факультет протиповітряної оборони сухопутних військ). Офіцер тактичного рівня.
Бронзовий призер другого Всеукраїнського чемпіонату з функціонального багатоборства Збройних Сил України в 2017 році. Переможець змагань серед силових структур м. Харкова із кросфіту у 2017 році.
Служив у Збройних Силах України 8 років. У 2014 році брав участь в АТО на території Донецької та Луганської областей. Про що має відзнаки – «Учасник АТО» і «Ветеран АТО».
Втратив малу батьківщину через російського агресора, тому свідомо обрав шлях військового й пишався тим, що захищає Україну.
Служив у 92-ій окремій механізованій бригаді імені кошового отамана Івана Сірка (92 ОМБр, в/ч А0501. Після закінчення університету був начальником зенітної ракетної обслуги 3 зенітної ракетної батареї 1 зенітного ракетного дивізіону військової частини А1964 (1039-й зенітний ракетний полк) оперативного командування «Схід» Сухопутних військ Збройних Сил України. Працював із зенітним ракетним комплексом «Оса».
На початку повномасштабного вторгнення рф стояв на захисті Дніпропетровської, Харківської та Сумської областей.
Регулярно отримував відзнаки за бездоганне несення служби. Був професійним військовим інженером, завдяки чому під його керівництвом у перший місяць повномасштабної війни було відремонтовано всі наявні в його батареї зенітні ракетні комплекси «Оса».
Загинув 20 березня 2022 року при виконанні бойового завдання зі знищення ворожих літаків у селі Кириківка під Охтиркою. У воїна-захисника залишилася дружина.
Похований у селі Бодаква Миргородського району Полтавської області, де проживає його родина.
Йому навіки 30.
15 квітня 2024 року розпорядженням Костянтинівської МВА в селі Миколаївка Костянтинівської міської територіальної громади було перейменовано вулицю Чкалова на вулицю імені Віктора Сушкова.

❝ Ваші імена навічно викарбувані в історії про героїчну боротьбу українського народу! ❞

Незламні серця Костянтинівської громади
050 930 68 12
© 2024
Костянтинівська міська військова адміністрація
kon.v@dn.gov.ua