Skip to main content

Незламні серця Костянтинівської громади

Розповісти свою історію

Смаршков Олексій

Олексій Миколайович Смаршков
Народився Олексій 14 вересня 1975 у Ленінграді. Мати з 7-річним сином повернулася на батьківщину – у Костянтинівку. Після закінчення школи навчався у Костянтинівському сільськогосподарському технікумі.
Пройшов строкову службу у Національній гвардії України. Брав активну участь у змаганнях між воїнськими формуваннями та займав перші місця. Закінчив воїнську службу зі спеціальністю навідник кулемета БТР.
У Костянтинівці одружився, виховав дві доньки та створив щасливу сім’ю. Займався будівництвом. Багато років його улюбленим заняттям було бджільництво.
З початком повномасштабного вторгнення рф на територію України не зміг залишатися осторонь. 25 лютого 2022 року пішов добровольцем захищати державу. Був мобілізований і зарахований у територіальну оборону міста Слов’янськ. Через два місяці був переведений до рядів Збройних Сил України. Служив кулеметником і водієм кулеметного відділення взводу вогневої підтримки роти вогневої підтримки військової частини А 7272.
Загинув 23 вересня 2022 року під час виконання бойових завдань з деокупації міста Лиман під час ворожого мінометного, кулеметного і танкового обстрілів.
На в’їзді у визволене від ворогів місто бригада його побратимів встановила меморіал, де увічнені імена своїх героїв, серед яких є ім’я Олексія.
Похований на рідній землі у місті Костянтинівка.
Йому навіки 47.

❝ Ваші імена навічно викарбувані в історії про героїчну боротьбу українського народу! ❞

Незламні серця Костянтинівської громади
050 930 68 12
© 2024
Костянтинівська міська військова адміністрація
kon.v@dn.gov.ua