Skip to main content

Незламні серця Костянтинівської громади

Розповісти свою історію

Рожков Олександр

Олександр Євгенійович Рожков.
Народився Олександр 6 жовтня 1998 року у місті Костянтинівка.
Навчався у загальноосвітній школі № 6. Ріс звичайним допитливим і життєрадісним хлопчиком. Мав багато друзів, був добрим, спокійним, відкритим і водночас мав почуття справедливості та цілеспрямованості.
Так склалася доля, що виховувала Олександра бабуся, і коли її не стало, він тяжко переніс її втрату, бо любив її найбільше.
Олександру подобалось займатися спортом. Мав багато грамот та медалей за зайняті призові місця. Захоплювався Street workout – майстерно виконував різні вправи на вуличних турніках та брусах.
Після закінчення школи вступив до Слов’янського державного педагогічного університету на факультет фізичного виховання. Вчився на учителя фізичної культури. Отримав освітній рівень бакалавра.
Олександр був худорлявої спортивної статури, але ж любив смачно поїсти, шаурма та м’ясо були його одними з найулюбленіших страв.
Олександр був творчою особистістю, він писав пісні, знімав під них відео-кліпи і брав у них участь разом із друзями.
Після навчання працював на Кондитерській фабриці «Дружківська», пізніше на АПК «Інвест».
Любив життя, мріяв про майбутнє. У рідному місті зустрів кохану. Невдовзі молодята побралися і чекали на первістка. Олександр був впевнений, що народиться син.
Призваний на військову службу Краматорським РТЦК . Пройшов медичну комісію і військові навчання. Перед початком війни заключив контракт із ЗСУ.
З перших днів повномасштабного вторгнення став до лав ЗСУ. Служив у званні солдата, на посаді стрільця-снайпера 2 відділення 1 аеромобільно-десантного взводу 1 аеромобільно-десантної роти 90-го окремого аеромобільного батальйону ім. Героя України старшого лейтенанта Івана Зубкова.
Загинув Олександр 23 серпня 2022 року під час виконання завдання за призначенням у районі бойових дій поблизу населеного пункту Богородичне Краматорського району Донецької області внаслідок ворожого артилерійського обстрілу з боку підрозділів рф.
Похований 26 серпня 2022 року у місті Дніпрі.
Йому назавжди 23.

❝ Ваші імена навічно викарбувані в історії про героїчну боротьбу українського народу! ❞

Незламні серця Костянтинівської громади
050 930 68 12
© 2024
Костянтинівська міська військова адміністрація
kon.v@dn.gov.ua