Skip to main content

Незламні серця Костянтинівської громади

Розповісти свою історію

Радиш Станіслав

Станіслав РАДИШ народився 19 серпня 1999 року у м.Костянтинівці.
З дитинства був дуже самостійним. Навчався у школі № 5 рідного міста. З усіх предметів найбільше любив фізкультуру. Мав грамоти та медалі. Мав багато друзів. Вів активний спосіб життя, любив кататися на велосипеді.
Стас проводив свій вільний час на майданчиках. Серйозно займався футболом і ходив до секції. Грав у футбол у складі команди від «Конті». Займався на стадіоні Металург, їздив із командою та друзями на обласні матчі.
Після школи юнак вступив до вишу в Харкові, але він більше мріяв про спорт та фізичний розвиток, тому з другого курсу пішов в армію на строкову службу. Служив у Закарпатській області на заставі.
Повернувся з армії 17 грудня 2021 року. Мріяв працювати в СБУ, подав документи та проходив перевірку. Але почалася повномасштабна війна.
Навесні Станіславу прийшла повістка і він не вагаючись пішов до військкомату.
Спочатку був направлений до 111 бригади ТРО, а згодом до 24-ї механізованої бригади ЗСУ. У кінці квітня їх вивезли на бойові позиції в Попаснянський район Луганської області.
2 травня 2022 року під час виконання бойового завдання Станіслав загинув від прямого влучання снаряду в окоп, де знаходилися бійці.
Станіслав був до всіх відкритим і завжди допомагав людям. Був добрим. Саме таким його пам’ятатимуть. Йому навіки 22 роки.
Поховали захисника у рідному місті на Червонянському кладовищі.
Залишилися батьки.

❝ Ваші імена навічно викарбувані в історії про героїчну боротьбу українського народу! ❞

Незламні серця Костянтинівської громади
050 930 68 12
© 2024
Костянтинівська міська військова адміністрація
kon.v@dn.gov.ua