Skip to main content

Незламні серця Костянтинівської громади

Розповісти свою історію

Панченков Євген

Євген ПАНЧЕНКОВ
Євген народився 01.06.1995 року у м. Костянтинівці. Зростав добрим, чуйним хлопчиком. Дуже любив маму, поважав батька. Навчався у Костянтинівській школі № 16. Був звичайним хлопчиком, як і його однолітки. Після школи навчався у професійному ліцеї № 113, обрав професію електрогазозварювальник. Закінчив навчання з підвищеним розрядом. Любив рибалити.
Почав працювати на міському комунальному підприємстві «Комунтранс» Костянтинівської міської ради за фахом. У колективі його поважали за відповідальність та ставлення до роботи.
З підприємства був призваний до армії у 2018 році. Служив без зауважень.
Після закінчення строкової служби наприкінці 2018 року Євген вступив на службу до Національної гвардії України. Проходив її у Харкові у військовій частині 3005. Через рік підписав контракт. Євген мріяв у майбутньому носити офіцерські погони.
Євген мав військову спеціальність сапера. Боронив від окупантів і рідну Донеччину. Брав участь у боях за Луганську область. Був в оточенні під Лисичанськом.
Влітку 2022-го старший солдат Панченков Євген займався розмінуванням Харківської області. Був кілька разів поранений та контужений, лікувався у шпиталях. Він міг повернутися додому через стан здоров’я, після контузій, але не хотів залишати побратимів та після лікування завжди повертався на місце служби, наголошуючи, що без нього побратимам буде важко.
15 вересня 2022 року 27-річний солдат Євген Панченков під час виконання бойового завдання загинув, підірвався на фугасному снаряді неподалік селища Турове Харківської області.
Похований на Червонянському кладовищі у рідній Костянтинівці.

❝ Ваші імена навічно викарбувані в історії про героїчну боротьбу українського народу! ❞

Незламні серця Костянтинівської громади
050 930 68 12
© 2024
Костянтинівська міська військова адміністрація
kon.v@dn.gov.ua