Skip to main content

Незламні серця Костянтинівської громади

Розповісти свою історію

Мінайлов Дмитро

ДМИТРО МІНАЙЛОВ

 

Дмитро народився 1 грудня 2001 року в місті Костянтинівка. Здобув середню освіту в міській загальноосвітній школі № 13. Був серйозним, дуже ерудованим учнем. 

Мріяв про військову службу, тому дочекався повноліття та у 2020 році підписав контракт із підрозділом морської піхоти Військово-морських сил ЗСУ.

Хлопець служив у 503-му окремому батальйоні морської піхоти. Виконував бойові завдання на території ООС. Постійно навчався, тренувався та вдосконалював військові навички. 

З початком повномасштабної війни був у складі батальйону «Азов» та разом із побратимами мужньо відбивав атаки російських окупантів на східному напрямку фронту. У 2023 році Дмитро обійняв посаду командира 3 десантно-штурмового відділення – командира машини 2 десантно-штурмового взводу десантно-штурмової роти 1 батальйону морської піхоти військової частини А 4765. Вів за собою підрозділ. Попри молодий вік був завжди мужнім воїном, чим заслужив авторитет серед побратимів.

Під час штурму поблизу селища Урожайне Донецької області воїн був поранений уламком у руку, проте залишився з групою на полі бою, щоб «дотиснути» посадку. Тоді Дмитро отримав уже друге поранення в районі грудини, куля зачепила аорту. Його встигли евакуювати, але врятувати життя не змогли.

26 липня 2023 року на операційному столі зупинилося серце 21-річного молодшого сержанта Дмитра Мінайлова з позивним Рейв. 

За час служби боєць був нагороджений медаллю «За оборону України» та посмертно – орденом «За мужність» ІІІ ступеня. 

За словами друга Родіона, Рейв був ерудитом, людиною культури, великим фанатом поезії та класичного мистецтва. Дуже позитивний і завжди чуйний, романтик із бездонним внутрішнім світом.

Поховали молодого Героя в селищі Довга Балка, що під Костянтинівкою.

У Дмитра залишилися батьки, рідні, друзі та побратими. 

Герою навіки 21.

❝ Ваші імена навічно викарбувані в історії про героїчну боротьбу українського народу! ❞

Незламні серця Костянтинівської громади
050 930 68 12
© 2024
Костянтинівська міська військова адміністрація
kon.v@dn.gov.ua