Skip to main content

Незламні серця Костянтинівської громади

Розповісти свою історію

Литвиненко Григорій

Григорій ЛИТВИНЕНКО

Народився Григорій 1 липня 1971 року в багатодітній родині в селі Миколаївка. Закінчив місцеву сільську школу. Продовжив навчання в «Бахмутському аграрному ліцеї». Працював в АТ «Часів’ярський вогнетривкий комбінат», пізніше у ПАТ «ВЕСКО». Все життя працював трактористом.
Створив щасливу сім’ю, виховував трьох дітей.
На початку повномасштабного вторгнення, ані слова не сказавши родині, добровільно пішов боронити свій дім, свою родину. Був призваний на військову службу 2 березня 2022 року. Став до лав 104-го окремого батальйону територіальної оборони Збройних Сил України у званні солдат на посаду розвідника 1-го зенітно-артилерійського відділення зенітного ракетно-артилерійського взводу роти вогневої підтримки військової частини А7270.
«На початку своєї служби Григорій Миколайович продовжував працювати трактористом: допомагав своїм побратимам облаштовувати бліндажі, копати окопи, вони робили оборонні облаштування під Бахмутом, – каже дружина Оксана Іванівна. – На той час не так багато було трактористів у рядах Збройних Сил. І це були найважчі часи. Їхня частина одна з перших стала на оборону Бахмута.»
Загинув Григорій 21 серпня 2022 року під час виконання бойового завдання в районі міста Бахмут.
Йому навіки 51.

❝ Ваші імена навічно викарбувані в історії про героїчну боротьбу українського народу! ❞

Незламні серця Костянтинівської громади
050 930 68 12
© 2024
Костянтинівська міська військова адміністрація
kon.v@dn.gov.ua