Skip to main content

Незламні серця Костянтинівської громади

Розповісти свою історію

Красніков Дмитро

Дмитро КРАСНІКОВ
Служіння Україні – це був його свідомий вибір.
Красніков Дмитро Русланович народився 28 червня 2003 року у місті Костянтинівка.
З батьком і старшим братом мешкав у селі Молочарка. Рано став самостійним.
Навчався в Новодмитрівському ліцеї. У шкільні роки найбільше любив спорт, без його участі не проходили жодні спортивні та військово-патріотичні змагання. Завжди здобував грамоти для школи. Захоплювався футболом. У школі згадують, що Дмитро мав почуття чесності, гостро відчував несправедливість та захищав слабших, ніколи не був байдужим до чужого горя.
У 2019 році, після закінчення 9 класу, продовжив навчання у Костянтинівському вищому професійному училищі за фахом автослюсар і водій категорії С.
Через пів року після 18-річчя вступив до лав ЗСУ за контрактом у 92-гу окрему штурмову бригаду.
Повномасштабну війну зустрів на Київщині, під час проходження курсу молодого бійця, й одразу приступив до виконання військових обов’язків із захисту держави.
Після визволення Київщини від окупантів Дмитра відправили на Харківщину, де він упродовж тривалого часу відбивав атаки ворога, і згодом брав участь у визволенні Куп’янська та Ізюма.
Мав поранення, та досить швидко повернувся до строю, адже прагнув скоріше помститися за всіх своїх друзів та побратимів. Він був завжди дуже наполегливим, сміливим й відчайдушним, ніколи не боявся йти на штурм і підіймав дух своїх побратимів.
На початку 2023 року Дмитра відправили на Бахмутський напрямок. Саме там, 5 квітня, під час виконання бойового завдання обірвалося його життя.
Він завжди жартував, будував плани на майбутнє, мріяв створити сім’ю, був душею компанії та люблячим братом, котрий завжди приходив на допомогу.
Ціною свого життя Дмитро здійснив подвиг справжнього чоловіка – віддав життя за нас та нашу Україну. Дмитру було лише 19 років. Поховали його у Києві.

❝ Ваші імена навічно викарбувані в історії про героїчну боротьбу українського народу! ❞

Незламні серця Костянтинівської громади
050 930 68 12
© 2024
Костянтинівська міська військова адміністрація
kon.v@dn.gov.ua