Skip to main content

Незламні серця Костянтинівської громади

Розповісти свою історію

Козлов Ігор

Ігор КОЗЛОВ

Ігор народився 23 серпня 1976 року у місті Костянтинівка. Навчався у восьмирічній школі № 7. Продовжив навчання у Костянтинівському індустріальному технікумі за спеціальністю електрик.
Після закінчення навчання молодого спеціаліста взяли на роботу до Костянтинівського заводу скловиробів у цех за фахом. Здобуті під час навчання знання підкріплювалися практикою на підприємстві і Ігор набув гарного досвіду з експлуатації та ремонту електроустаткування, електричних мереж, та засобів їх обслуговування. Завдяки своїй майстерності здобув повагу в колективі.
У 1995 році був призваний на строкову службу.
Після армії працював на костянтинівських підприємствах за фахом.
15 грудня 2022 року був мобілізований на військову службу до лав ЗСУ і направлений на навчання до Дніпра. Пройшов навчання в Чехії на мінометника. Служив у обслузі 5 мінометного розрахунку 2 мінометного взводу мінометної бригади 1 механізованого батальйону 43-ї окремої артилерійської бригади імені гетьмана Тараса Трясила Сухопутних військ ЗСУ. Брав участь у боях на Харківщині.
Солдат Ігор Козлов, проявивши стійкість, помер 14 жовтня 2023 року від важких поранень, отриманих унаслідок авіаційного удару 9 серпня 2023 року, під час виконання військових обов’язків із забезпечення оборони України щодо захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку зі збройною агресією рф проти України.
Йому навіки 47.
Похований захисник на Новоселівському кладовищі у рідній Костянтинівці.

❝ Ваші імена навічно викарбувані в історії про героїчну боротьбу українського народу! ❞

Незламні серця Костянтинівської громади
050 930 68 12
© 2024
Костянтинівська міська військова адміністрація
kon.v@dn.gov.ua