Skip to main content

Незламні серця Костянтинівської громади

Розповісти свою історію

Кондрашов Іван

Іван Сергійович Кондрашов
Іван народився 20 червня 2000 року у місті Костянтинівка. Ріс звичайним хлопчиком, з дитинства був слухняним та допитливим. Навчався у загальноосвітній школі № 27 та Новодмитрівському ліцеї. Навчався добре, перевагу віддавав гуманітарним предметам.
Мріяв стати журналістом, але доля вирішила так, що Іван вступив до Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
«Іван був щасливий, що стане психологом, казав, що так зможе допомагати іншим. Синові подобався Київ, він планував там залишитись жити, мав кохану дівчину», – каже мама Ольга.
У 2021 році отримав диплом магістра, і молодого військового психолога направили на службу до 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого.
З початком повномасштабної війни Іван разом із побратимами вирушив на передову, служив офіцером-психологом артилерійського дивізіону, надавав психологічну допомогу солдатам на різних ділянках фронту і мріяв про якнайшвидше звільнення рідної Донеччини.
Воїн загинув 20 червня 2022 року під час виконання бойового завдання у Дружківці внаслідок ракетного удару.
За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку лейтенант Збройних сил України, офіцер-психолог Іван Кондрашов нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).
Він загинув у свій день народження. Щирий, красивий, розумний та завжди усміхнений – таким згадують рідні, друзі та побратими молодого лейтенанта Івана Кондрашова з Костянтинівки.

❝ Ваші імена навічно викарбувані в історії про героїчну боротьбу українського народу! ❞

Незламні серця Костянтинівської громади
050 930 68 12
© 2024
Костянтинівська міська військова адміністрація
kon.v@dn.gov.ua