Skip to main content

Незламні серця Костянтинівської громади

Розповісти свою історію

Камєрістий Роман

Роман Вікторович Камєрістий
Народився Роман 18 травня 1983 року у місті Костянтинівка. Навчався у загальноосвітній школі № 9. Ріс слухняною, розумною та допитливою дитиною. У старшому віці цікавився спортом, вело-мото технікою. Мав багато друзів-однолітків.
Продовжив навчання у Донецькому національному університеті, який закінчив у 2005 році, отримавши базову вищу освіту.
Пройшов строкову службу. Працював будівельником.
«Син з дитинства був добрим і щедрим, – каже мама Тамара, – Серед колег мав визнання, до його авторитетної думки завжди прислухалися, радилися з побутових і професійних питань. Був скромним і стриманим, не любив широкого розголосу. Людина слова і діла. Для друзів був надійним товаришем, для рідних і близьких – уважним і турботливим».
28 березня 2022 року призваний по мобілізації 3 відділом Краматорського РТЦК. Вступив до лав 90-го окремого аеромобільного батальйону імені Героя України старшого лейтенанта Івана Зубкова Десантно-штурмових військ ЗСУ. У званні старший солдат служив на посаді оператора протитанкового відділення взводу вогневої підтримки 3-ї аеромобільно-десантної роти військової частини А0641.
25 липня 2022 року під час виконання бойового завдання отримав поранення в місті Святогірськ Донецької області. Від отриманих поранень помер 20 серпня 2022 року.
Похований 24 серпня 2022 року на Новоселівському кладовищі.

❝ Ваші імена навічно викарбувані в історії про героїчну боротьбу українського народу! ❞

Незламні серця Костянтинівської громади
050 930 68 12
© 2024
Костянтинівська міська військова адміністрація
kon.v@dn.gov.ua