Skip to main content

Незламні серця Костянтинівської громади

Розповісти свою історію

Грицак Михайло

Михайло Олександрович Грицак.

Народився Михайло 30 червня 1986 року у селі Іванопілля Костянтинівського району.
Навчався у міській загальноосвітній школі. Мав багато друзів. Любив спорт, книжки. Був активним і допитливим підлітком. Йому, як і його одноліткам, подобалися комп’ютерні ігри.
У 2008 році Михайло закінчив Луганський національний аграрний університет. Після строкової служби в Збройних силах України вирішив піти за прикладом батька і обрав професію правоохоронця. Захопленням Михайла була його щоденна самовіддана праця у поліції. Він десять років поспіль дбав про безпеку та захищав громадян.
У 2010 році Михайло зустрів свою кохану. Разом створили родину і невдовзі народилися донечки. Коханий чоловік, турботливий батько, Михайло завжди був опорою для близьких і рідних. Дбав про родину, вирішував важливі життєві питання і завжди брав на себе відповідальність.

З початком повномасштабного вторгнення росії Михайло відправив сім’ю в безпечне місце, а сам залишився допомагати цивільним мешканцям біля лінії фронту. Виїжджав на місця ракетних ударів, під обстрілами документував воєнні злочини росіян. Мріяв про перемогу, наполегливо тренувався і відточував свої навички, щоб урятувати більше людей.
Життя старшого інспектора сектору кадрового забезпечення Краматорського РУП Михайла Грицака обірвалося під час служби біля рідної Костянтинівки.

Поліцейському назавжди залишилося 37 років.

❝ Ваші імена навічно викарбувані в історії про героїчну боротьбу українського народу! ❞

Незламні серця Костянтинівської громади
050 930 68 12
© 2024
Костянтинівська міська військова адміністрація
kon.v@dn.gov.ua