Skip to main content

Незламні серця Костянтинівської громади

Розповісти свою історію

Громак Дмитро

Дмитро Валентинович Громак.
Дмитро народився 14 квітня 1983 року у місті Костянтинівка. Навчався у загальноосвітній школі № 5. Після закінчення школи продовжив навчання у середньому професійно-технічному училищі № 113 за спеціальністю електрогазозварник.
Дмитро працював на будівництві, був здібним і вмілим, допомагав друзям, знайомим. Чоловік мав золоті руки, майстерно виконував найскладніші роботи, за що користувався повагою від колег. Був надійним другом, завжди йшов на допомогу, у вирішенні будь-якої проблеми міг допомогти та підтримати.
У 2010 році Дмитро зустрів свою кохану, вони познайомилися на Різдво. Згодом створили сім’ю і невдовзі народився синочок. Дмитро був коханим і люблячим чоловіком, турботливим найкращим татусем. Був чоловіком, який завжди підтримає, зрозуміє і візьме на себе відповідальність.
З початком повномасштабного вторгнення став на захист України і своєї родини від російських окупантів у складі 22-го окремого мотопіхотного батальйону Збройних Сил України у званні старший солдат. Служив гранатометником 2 мотопіхотного відділення 3 мотопіхотного взводу 1 мотопіхотної роти.
Загинув 16 травня 2023 року на передовій під час виконання бойового завдання біля села Стельмахівка Луганської області.
Поховали захисника на Червонянському кладовищі рідного міста Костянтинівка.

❝ Ваші імена навічно викарбувані в історії про героїчну боротьбу українського народу! ❞

Незламні серця Костянтинівської громади
050 930 68 12
© 2024
Костянтинівська міська військова адміністрація
kon.v@dn.gov.ua