Skip to main content

Незламні серця Костянтинівської громади

Розповісти свою історію

Бубельцов Максим

На дванадцятий день протистояння повномасштабному вторгненню обірвалось життя нашого земляка Максима Юрійовича Бубельцова.
Народився Максим 25 січня 1991 року у місті Костянтинівці Донецької області. Навчався у Костянтинівському ліцеї № 11. Здобув вищу освіту у Харківському національному університеті міського господарства ім. О.М. Бекетова за спеціальністю «Будівництво та цивільна інженерія». Після вишу працював у СП «Свинець» інженером-конструктором.
Одружився. Народилося двоє синів.
З 2020 року перебував на військовій службі в ЗСУ за контрактом. Солдат, навідник 3 відділення 3 аеромобільно-десантного взводу 2 аеромобільно-десантної роти військової частини А 0641. Брав участь у боях за Харківщину.
7 березня 2022 року під час виконання бойового завдання Максим загинув у місті Барвінкове Ізюмського району Харківської області.
Похований 10 березня 2022 на Сантуринівському кладовищі міста Костянтинівки Донецької області. 31-річний солдат Максим Бубельцов навіки залишиться у нашій пам’яті та на Алеї Слави Героїв-Костянтинівців.
Мужність і відвага Героя відзначені орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

❝ Ваші імена навічно викарбувані в історії про героїчну боротьбу українського народу! ❞

Незламні серця Костянтинівської громади
050 930 68 12
© 2024
Костянтинівська міська військова адміністрація
kon.v@dn.gov.ua