Skip to main content

Незламні серця Костянтинівської громади

Розповісти свою історію

Безбородова Дарина

Безбородова Дарина Артемівна
(16.06.2005 – 08.04.2022)
Пам’ять про світлу дівчинку живе в серцях тих, хто її знав і любив. Дарина навчалася з першого класу в Навчально-виховному комплексі «Ліцей із загальноосвітньою школою І–ІІІ ступенів» Костянтинівської міської ради Донецької області. Уже з початкової школи проявила себе активною, веселою, відповідальною, талановитою ліцеїсткою. У середній школі була учасницею та призеркою міських олімпіад з математики та фізики. Брала участь у Всеукраїнському проєкті «Схід і Захід разом» (2015 рік), виступала на театралізованих виставах шкільного клубу «Зелена лампа».
З 2017 по 2021 роки відвідувала Школу мистецтв, чудово малювала, займалася волонтерською діяльністю в міському просторі для молоді «DRUZI». Навколо Дарини завжди було багато друзів.
У 2020 році закінчила зі свідоцтвом з відзнакою 9 клас ліцею та продовжила навчання в закладі з метою отримання повної загальної середньої освіти і мріяла в майбутньому вступити до вишу. Цілеспрямовано йшла до втілення своїх мрій… 08.04.2022 року загинула на залізничному вокзалі Краматорська внаслідок ворожого ракетного удару.
Ніколи не забудемо, світла пам’ять…

❝ Ваші імена навічно викарбувані в історії про героїчну боротьбу українського народу! ❞

Незламні серця Костянтинівської громади
050 930 68 12
© 2024
Костянтинівська міська військова адміністрація
kon.v@dn.gov.ua