Skip to main content

Незламні серця Костянтинівської громади

Розповісти свою історію

Бібіков Дмитро

Дмитро Юрійович Бібіков – офіцер, старший лейтенант, командир 1 реактивного артилерійського взводу 7 реактивної артилерійської батареї 3 реактивного артилерійського дивізіону. Життя героя обірвалося на 399 день повномасштабного вторгнення.
Народився Дмитро у Костянтинівці 23 серпня 1978 року. З дитинства ріс допитливим й артистичним хлопчиком, багато читав, легко запам’ятовував вірші. Навчався в загальноосвітній школі № 1. Дуже любив музику і закінчив музичну школу по класу гітари. З 13 років займався класичною боротьбою, їздив на змагання, займав призові міста.
Після школи хотів продовжити навчання у Краматорській академії, але зустріч із військовим офіцером в одну мить змінила його мрію. Дмитро вирішив стати військовим, захисником своєї Батьківщини. Вступив до Харківського університету повітряних сил за спеціальністю інженер авіації й космонавтики, офіцер військового управління тактичного рівня. Після успішного закінчення університету був направлений до Запоріжжя.
Але життя розпорядилося так, що на деякий час військову професію довелося змінити на цивільну і отримати другу вищу освіту. Невдовзі з’явилася сім’я. Переїхали до Костянтинівки, де і народилася донечка. Дмитро зайнявся серйозним спортом – пауерліфтингом. Любив природу, риболовлю, подорожі. Був гарним сім’янином і відмінним батьком, для друзів – душею компанії. Таким Дмитра пам’ятають його рідні, друзі і знайомі.
Коли почалася широкомасштабна війна, його слова були такими: «На мою Україну напали, моє місце зараз там!» і 27 березня 2022 року Дмитро став до лав ЗСУ. Бив ворога у складі 27 бригади ракетної артилерії ім. Отамана Калнишевського. Разом із побратимами з честю виконував усі поставлені задачі. За бездоганне виконання військового та службового обов’язку, особисту хоробрість, самовідданість й мужність був нагороджений відзнакою «Срібний хрест», медаллю «Честь, Совість, Доблесть, Відвага», орденами «Богдана Хмельницького II й III ступеню».
Дмитро Бібіков загинув 29 березня 2023 року в селі Миролюбівка, що на кордоні з Херсонською областю, під час виконання завдання з проведення заходів із розвідки районів вогневих позицій та організації взаємодії із сусідніми підрозділами.

❝ Ваші імена навічно викарбувані в історії про героїчну боротьбу українського народу! ❞

Незламні серця Костянтинівської громади
050 930 68 12
© 2024
Костянтинівська міська військова адміністрація
kon.v@dn.gov.ua